Annemin seksi fiziğine karşı koyamadım

Merhaba erotik hikayeler okurları sizlere ensest hikayelerden  okuyup esinlendiğim gerçek bir hikayemden bahsedicem..Yazın başlarında bir gün babam akşam beni aradı ve yemeğe dışarda olacağımızı, annemi de alıp işyerine gelmemizi, ordan birlikte kapatıp gideceğimizi söyledi. Söylediği gibi saat 7 gibi eve gittim. Annem hala hazırlanmamıştı.
-anne hadi bir saate hazırlanmazsın sen şimdi acele et
–tamam oğlum hemen giyineyim çıkalım
10 dakika geçmişti ve annem hala işini bitirmemişti. Kalkıp uyarmak için odasına yöneldim. Kapının aralık olduğunu farkettim. Aklıma salondaki koltuktan izlemek geldi ve odaya girmeyip salona geri döndüm sessiz adımlarla. Annem bir sağa bir sola geçiyordu. Kapı aralığı çok azdı ama o küçücük saniyeler bile yetiyordu bana. Eteğini giymişti ama üstünde hala sütyeni vardı. Kıvırcık saçlarıyla, dolgun göğüsleriyle ve muhteşem kalçasıyla adeta bir tanrıça gibiydi ve görsel bir şölenin ortasında gibiydim. Elimi eşorfmanın üstünden sikime atıp hafif hafif okşamaya başladım. Ama birden kendime geldim. Ne yapıyordum ben. Asla gerçekleşmeyecek bir şeyi arzuluyordum hem de anneme karşı. Kendimden çok utanıyordum ama her seferinde onu arzulamaktan yine kendimi alamıyordum. Televizyonu açıp bekledim ve annem 10 dakika sonra geldi. Yine muhteşemdi ve bunu ona söylemeliydim.
– Yine yakıyorsun anne çok güzel olmuşsun dedim
Hafif gülümsedi, çünkü daha önce ona hiç iltifat etmemiştim. Babamın da bizim yanımızda ettiğini duymamıştım.
— Gerçekten mi, çok teşekkür ederim oğlum dedi ve yanağıma bir öğücükte kondurmayı ihmal etmedi.
. Retorant ormanlık bir arazi içerisinde sıcak bir ortamdı. Yemeğimizi yedik ve ben sigara için dışarı çıkarken abime kafamla işaret ettim. Kaşlarını kaldırıp gelmiyceğini belirtti. Anneme baktığımda bizi izliyordu ve o da benimle kalktı.
Annemin yanında sigra içiyordum ama o yabancıların yanında asla içmezdi. Ormanın hafif içlerinde ki banklardan birine oturduk. Sigaramı çıkarmıştım ki annem
-oğlum çay almayı unuttum 2 tane al da gel hemen dedi
Gidip iki çay alıp tekrar geri döndüm.
Annem sigarasını yakmıştı bile. Birden aklıma masada bıraktığım sigaralar geldi. İnşallah onlardan almamıştır deyip adımlarımı hızlandırıp yanına gittim.
Annem ben gelir gelmez
–oğlum bu nasıl sigara zehir gibi, sen nasıl içiyorsun bunu dedi
– anne alıştım üniverstede işte dur sana başka vereyim o biraz ağırdır dedim
– tamam yak ordan başka bir tane bana ver
Hızlıca paketten bir sigara çekip yaktım ve anneme uzattım. Sigaraları değiştik.
– bak bu daha hafifmiş dedi annem.
O sırada arkamdan geçen tavşanı gören annem kalkıp hamle yapıcaktı ki kalktığı gibi başının dönmesiyle tekrar düşecek gibi oldu. İçimden şimdi boku yedin işte okan dedim. Hemen kalkıp koluna girdim.
– bu nasıl bir sigaraymış okan ayağa kalkana kadar anlamamıştım nasıl başım dönüyor.
– anne yemekten sonra olur böyle bir de alışkın değilsin sen ondan dedin
Ama annem nerdeyse uçmuştu bir kaç fırt bile yetmişti kafasını yaşatmaya. Banka oturttum tekrar yere bakıyordu ve kafasını deliler gibi yavaşça bir sağa bir sola sallıyordu. Zar zor geveleye geveleye bir kaç kelime edebildi ama sırıtmaya başlamıştı.
-oooğlum bu ne acayip birşeymişşş. Sarhoş oldum sanki
Babam veya abim görürlerse bnim için çok kötü olurdu.
– anne kalk şu musluğa kadar gidelim bi yüzüne su vur dedim ve güçlükle ayağı kaldırdım. Yalpalaya yalpalaya musluğa kadar gittik. Annem pardesüsünün üst düğmelerini de açıp bir eli muslukta eğildi yüzüne ve boynuna su vuruyordu. Ben de diğer taraftan kolundan tutuyordum. Bluzu başörtüsü epey ıslanmıştı. Ama benim gözlerimi fal taşı gibi yapan o güzel göğsleriydi. Meme uçları hariç heryerini görebiliyordum. Sütyeninden nerdeyse kurtulacak olan göğüsleri inanılmaz gözüküyordu. Aletim hareketlenmeye başladı ve eşorfmanla olduğum için belli de oluyordu ama annem bunu farkedevilecek durumda değildi şuan. Allahım kendime engel olamıyordum. Bu nasıl bir görüntüydü.
– anne sırılsıklam edicen kendini dur ben yapayım dedim.
Avcuma suyu doldurup önce yüzünü yıkadım. Tekrar elimi bu sefer sadece ıslatıp boynuna götürdüm. Ve göğsünün üst tarafına kadar ilerledim. İnanılmaz zevk alıyordum bir yandan durmak istiyordum annemi böyle bir durumdayken nasıl kullanırım diyordum ama artık engel olamıyordum 6-7 senedir sadece düşlemek canıma tak etmişti birşeyler yapmalıyım artık. Bu sefer iki elimi ıslatmak için annemin kolunu bıraktım. Önce sol elimle ensesini serinlettim. Annem bunun üzerine başını geriye kaldırıp derin bir nefes aldı. Bu bana daha iyi bir görüş sağlamıştı. Sağ elimi göğüslerine kadar daldırdım ve çok hafifçe de sıktım. Portakal göğüsleri pamuk kadar yumuşaktı. Neredeyse patlayacaktım.ben bunları düşünürken annem dengesini kaybetti ve dizüstü yere düştü. Bir eli hala musluktaydı. Fırsatlar adeta sıraya girmişti önümde .hemen arkasına geçip belinden kavradığım gibi kendime doğru çektim. Muhteşem kalçasına yapışmıştım. Aletim zaten dimdik ortadaydı ve annemin götünü zorluyordu ve zonk zonk atıyordu. Bunu sadece bir kaç saniye sürdürebildim annem anlayabilirdi. Hatta kendinde olsa kesinlikle anlardı diye düşündüm.
Kalkıp tekrar banklara geçtik. Yarım saat geçmişti ve annem normale dönmüştü. Anneme
– anne sakın babama söyleme bir ton laf söyler bana
– söylermiyim oğlum niye söyliyim. Hatta benim bile hoşuma gitti diycem nerdeyse düşmeler kalkmalar dışında
– ciddi misin
– vallahi, demek millet bu yüzden içiyor alkol
-anne o farklı bu farklı. Ağır bir sigara içtin sadece. Neyse babam aramış 2 kez hadi dönelim
Ucuz atlatmıştım annem hala tütün zannediyordu içtiği şeyi. Gece tüm olanları tekrar gözümde canlandırdım. Göğüslerine dokunuşum , ensesine dokunduğumdaki o hareketi ve kalçasına temas edişim… Bunları düşünürken aletimi çoktan avuçlamış ve masturbasyon yapmaya başlamıştım. Peçeteye öyle bir boşaldım ki taştı spermlerim. Ve bir dakika sonra o müthiş haz yerini tekrar pişmanlığa bıraktı. Ama artık kendimi böyle kabul edicektim. kendimi ikna edip daha da ileri gidecektim ve bunu nasıl yapacağımı biliyordum.
Aradan günler geçti annemle evde yalnızdık. Temizlik yapıyordu ve yeni bitirmişti ki yanıma ilişti.
-okan sana birşey söyliycem
– söyle anne ne diyceksin
– geçen ki sigarandan versene kimse de yok evde son bir kez içeyim
– anne emin misin bak sarhoş gibi oluyorsun
– ya birşey olmaz biz bizeyiz
Annem sadece 3-4 fırt çekmesine rağmen kafasını yaşamıştı bir kere. Müptelalık yolunda ilk adımını atmıştı. İçeri gidip esrarlı sigaradan 2 tane alıp geldim. Yaktık ve başladık içmeye. Annem daha ilk nefeste öksürmeye başladı
– amma da duman çıkıyor bundan be
– boşver anne iç işte
Bu sefer hepsini bitirmeye niyetlenmişti. Ve evet kafası yine dumanlandı. Sürekli sırıtıyordu
-oğlum çok güzel yaa bu sigara başım çok dönüyor ama çok güzel hissediyorum.
– senin kafanda çok güzel anne hee tıpkı sen gibi
– dalga geçme be sende hemen
– dalga geçmiyorum gerçekleri söylüyorum çok güzelsin
-çok teşekkür ederim oğluşuumm
Boynuma sarılıp yanağıma bir öpücük kondurdu ama geri çıkamadı öylece bekliyordu.
– anne hadi kalkalım yatırayım seni biraz
Sadece başını salladı ama ayakta duracak hali bile yoktu. Kucağımda taşıyacaktım odasına. Önce çekyata uzattım sonra bir elimi boynuna bir elimi de tam kalçasının altından sokup kavradım. Kaldırıp odasına doğru yöneldim ama acele etmiyordum . Çünkü sağ elim olmak isteyeceği tek yerde annemin kalçalarında dolanıyordu. Yatağa vardığım da annemi uzattım yatağa.
– anne çoraplarını çıkartayım yorganın altına gir az uyu daha sonra banyo yapardın
Artık kafama koymuştum gidebileceğim kadar ileri gidecektim. Bir ayağından tuttum ve hafifçe hafaya kaldırım. Çorabı dizinden bir karış aşağısına kadar uzanıyordu. Dizlerini beline doğru çekip havaya diktim. Anneme seslendim bir kaçkez de dürttüm anlamsız sesler çıkartıyordu uyuyor gibiydi. Bunu yavaş yavaş yapmak istiyordum. Eteğini dizinden kurtarıp belinin üzerine bıraktım. Tam karşısına geçip dizini iki elimle kavrayıp yavaaşça çorabını indirdim. Mükemmel ayakları vardı. Annem kendisine bakan bir kadını bacakları mermer kadar pürüzsüzdü. Aynı işlemi diğer çorabı çıkartırken de uyguladım. Ahh annecim şunları istediğim gibi yalayıp yutmak isterdim her santimini her karışımı keşfetmek isterdim. Kadınlığını göremiyordum öne doğruldum ve baldırlarını hafifçe okşarken aletim de şortumun altından dizlerine sürtüyordu. Ben zevkin doruklarındayken annem irkildi ve “suuu” diye fısıldadı. Ardından da dizlerini indirip yan döndü.
-sen yeterki iste annecim barajları sereyim önüne.
Gidip bir bardak su alıp odaya geldim. Kapısında durup şöyle bir süzdüm annemi. Dolgun kıvırçık simsiyah saçları yüzünü örtmüştü. Bir eli başının altında diğer eli ağzının dibindeydi. Beli hafif açılmıştı ve eteği kalçasının bir karış altındaydı. Bacaklarını anlatacak kelime bulamıyorum. Ayaklarından başlayıp süzdüm kalçasına kadar. Bu sahneyi kaydetmeliydim. Telefonumu çıkartıp her açıdan bir resmini çektim. Sonra suyu alıp arkasına uzandım. Çok yavaş hareketlerle sonunda tek vücut olmuştuk. Korkuyordum titriyordum , geri çıkmayı dşündüm ama içimdeki arzu bana sahip oluyordu. Eteğini kalçasına kadar yavaşça çektiğimde tüm bu risklere değdiğini anladım. O dolgun beyaz kalçası önümde duruyordu. Aletimi epeyce yaklaştırdım ama hala alımda şort vardı. Elimi ıslattım ve belinin altına kalçasının hemen yanına koydum. Annem hareketlenip kendisi bana doğru geldi. Donup kalmıştım. Kalçasının tüm kıvrımlarını hissedebiliyordun. Tekrar ıslatıp bu sefer boynuna götürdüm. Yine derin bir nefes aldı. Suyu bir kenara koyup bluzunun altından belinden içeri soktum ellerimi. Nerdeyse patlayacaktım. Telefonu tekrar alıp her tarafının resmini çektim. Anneme tekrar seslendim. Ardından eteğini tekrar düzelttim.
-anne hadi uyuma kalk bi duş al biri gelirse rezil olursun. Ve birazda dürttüm.
-oğlum yürüyemem koluma gir o zaman
Annemin elini boymumdan atıp bir elimle tuttum diğer elimse beline yapışmıştı.
– okan ayılmak istemiyorum ki ben çok güzel böyle az daha duralım.
Ne olursa olsun birinin gelme korkusu beni durduruyordu.
– anne daha sonra tekrar veririm gel sn banyoya
Banyoya vardığımızda anneme duşun yanına kadar eşlik ettim.
– tamam oğlum sen çık kapıyı da kapat
– anne eminmisin istersen çamaşırlarınla yıkan yanında dururum ben
– saçmalama okan çık dışarı ben hallederim dedi ama daha cümleyi bile zor bitiriyordu.
Mecburen çıktım. Kapının önünde bekliyordum , anahtar deliğini denedim ama hiçbirşey görünmüyordu. Bir kaç dakika sonra içerden şiddetli bir ses geldi. Hemen kapıyı açıp içeri daldım. Annem kalçadı üzerinde oturuyordu. Yanına gittim.
– ne oldu iyimisin anne düştün mü
– kaydım oğlum götümün üstüne çakıldım. Hala gülüyordu annem
– dedim sana yardım edeyim diye dinlemiyorsunki. Bekle altına bir tabure vereyim oturursun onda.
Tabureyi kapıp geldim hemen annemi doğrulturken yine aklıma cinlik geldi. Musluktan destek alırken bilerek açtım suyu. Birden sırılsıklam olmaya başladık.
– okan kapat şunu hemen üstümüz battı
– olsun anne ya sudur kurur duralım biraz altında. Bu sefer itiraz etmedi.
– anne geç şöyle tam altına gir, deyip duvarın iki yanına ellerini açtırıp sırtını bana çevirdim.
Sanırsınız karşımda kim kardashian duruyor. Saçlarından süzülüp beline ordan da kalçasına kadar ulaşan suların altında annem başını getiye doğru atmış derin derin nefes alıyordu. Saçlarını hafif okşayıp,
– anne saçların çok güzel, dedim
– nesi güzel kıvırcık saç işte
– öyle deme ben kıvırcık saça bayılırım. Sadece saçların değil vücudunun her yeri mükemmel ve de kusursuz dedim.
Annem hafif tebessüm etti. Kızmamasından cesaret alıp öne doğru eğilip yanağına bir öpücük kondurdum ve bunu yaparken asıl amacım kalçasına ulaşmaktı. Belim tekrar müthiş kalçalarındaydı. Yine tek vücut olmuştuk. Aletim kalçasının arasında boylu boyunca uzandı bir kaç saniye. Ben bir öpücükte boynuna kondurdum. Annem kendini öne çekti sanırım rahatsız oldu ama yanlışlıkla yaptığımı düşünüyordu. Ben bir elimi beline sardım ve tekrardan yaklaştım. Artık geri dönüşüm yoktu diğer elimide hemen göğsünün üstüne koydum. Hafif sıkmamla birlikte annem
– yeteeer ne yaptığını sanıyorsun sen diye bağırdı. Önünü döndü ve beni duştan geri doğru itti. Bununla da kalmayıp banyodan çıkana kafar küfür ede ede kovaladı.
– anne sakin ol yanlış anladın. Lütfen bak dur kafan iyi yanlış anladın
– ben anlayacağımı anladım bi yere kaçma kurulanıp geliyorum.
Evet tam anlamıyla boku yemiştim. “Gerizekalı okan ne bekliyordun ki porno film mi çekicektik burda aklımı sikiyim. İki dokun çek 31ini yat aşşa işte şimdi boku yedin” dedim kendi kendime.
Annem çok geçmeden banyodan çıkıp geldi. Üstüme doğru hızlı adımlarla gelip
– sapıkmısın lan sen, annenim ben senin annenim . Geçen restorantta da yapmıştın ben yanlış anladım sanıyordum, hayvanoğlu hayvan
– anne tamam bak dur. Özür dilerim tamam. Kendime hakim olamadım çok güzel bir kadınsın bak kendime hakim olamadım tamam mı ikinizinde kafadı güzel , tekrar özür diliyorum.
– hala güzelsin diyorsun , annenim okan ben senin annenim, nasıl böyle birşey düşünebiliyorsun
– annemsin evet. Sanma ki anneliğinden gözümde birşey eksildi. Ama elimde değil seni sadece anne olarak değil bir kadın olarakta seviyorum.
Bunları söylediğime inanamıyordum birden dökülüvermişti dilimden onca sene içimde sakladıklarım. Annem donakalmıştı. Herhalde yalvarmamı bekliyordu.
– Sen delirmişsin. Yarın ilk işin üniversteye geri dönüyorsun yoksa bu konuştuklarımızı baban da öğrenir.
– Hayır dönmüyorum. Babama söylüycekmiş, nasıl söyliyceksin anne ne diyeceksin. Kafamız iyiydi oğlun da beni becermek istedi mi diyceksin
“Becermek” bu laf annemi tekrar hayrete sokmuştu.
– Becermek mi yapmaya çalıştığın şey bu uçmu
– Madem sordun söyliyeyim anne. Sana hayranım her hücrene her teline hayranım. İnsan hayran olduğu kişiye dokunmak ister sevmek ister. Ben bunda bir yanlış görmüyorum.
Annem biraz sakinleşmişti. Sanırım düzgünce konuşarak beni ikna edebileceğini düşünüyordu.
– Okan bu dediğin şeylerin ne kadar günah olduğunun farkında mısın, düşünmen bile günahlar yapar seni.
– Eğer iyi hissediyorsan yanlış değildir anne. Ademden beri ensest yaşamı var insanlıkta.
– Sen çıldırmışsın, seni konuşarak ikna edeceğimi de sanmıyorum.
– Beni ikna etmenin tek bir yolu var anne, o da birlikte olmamız
Bu sefer tokat veya hakaret yemedim. Annem yüzüme acır gibi baktı ve doğruca odasına gitti. Babamlar gelinceye kadar da çıkmadı.
1 hafta geçmişti üzerinden annem nerdeyse yüzüme bakmıyordu. Ben bu 1 haftayı çektiğim resimlere bakarak geçirdim. Babam en sonunda yemekte sordu,
– sizin neyiniz var ya, ebru ne oluyor ?
– ekrem sen okanı neden götürmüyorsun işe, sabahtan akşama kadar evde oturuyor canımı sıkıyor beygir gibi yatıyor sadece. Annem beni kendinden uzaklaştırmaya çalışıyordu. Hemen lafa girdim
– baba tüm yıl çalışıyorum zaten okulda, şurda 3 ay da yatayım ne olur yani.
– annen doğru söylüyor. Erkek adam boş boş oturmaz evde. Tatilini yine yap oğlum. Gel hamal gibi çalış demiyorum ki sana. Çok şükür kazanıyoruz, senin gelmen bana çok şey katmaz ama sana katar. Alışamazsın üniversteden sonra iş hayatına yoksa.
– tamam baba ya gelirim 1 -2 hafta daha gezeyim o zaman sonra başlarım.
1 hafta daha gelip geçmişti sabahları annemle evde yalnızdık yine. Ama annem sanırım yumuşamıştı ve konuşuyordu da benimle. Galiba unutmaya çalışıyordu. Ama benim hiç aklımdan çıkmıyordu.
Artık tekrar işe koyulmalıydım. Bu yaz annemi elde edicektim başka yolu yoktu. Öğlen vaktiydi annem mutfakta yemek yaparken ben odamda onun resimleriyle mest oluyordum. Birden durup düşündüm , neyi saklıyorum ki artık, kaybedecek neyim kaldı. Gittim odamın kapısını biraz açıp aralık bıraktım. Yatağıma oturup annemin resimlerini açtım , ve başladım aletimi sıvazlamaya, sesimi yükseltmeye başladım. Ellerimi de hızlandırdım. Şap şap şap sesleri odada yankılanıyordu artık. Göz ucuyla aradan mutfağı kestim. Annem ordaydı kendisini göremiyordum ama gölgesi belli oluyordu. Duvarın yanında durmuş ne yaptığımı dinliyordu. Doruk noktasına geldiğimde nerdeyse kükreyecektim. En sonunda peçeteye yine çok kuvvetli boşalım. Hiç gizlemeden peçeteyi klızete arıp şifonu çektim. Odama geçip paketten sardığım otu aldım. Altımda sadece dar, vücuda yapışan beyaz bir boxer vardı. Evet annemin yanına gidecektim. Sikim henüz boşalmış ve o tatlı yumuşaklığıyla sola doğru yatırmıştım. Tüm hatlarım belli oluyordu. Sigaramı yakıp mutfağa ilerledim . Annem beni böyle görmeyi beklemiyordu. Bir kaç saniye beni süzdü ve ardından
-çüüüş okan çüşşş. Bu ne hal, sen iyice sapıttın, üstüne başına birşeyler giy, şu haline bak, bir de keyif sigarası mı yakıyorsun
– pardon anne ne sigarası ??
– ne yapıyordun az önce içerde duymadığımı mı zannediyorsun
– her insanın yaptığı gibi masturbasyon yapıyordum, utanılacak bir şey değil. İlişkiye giremeyince eliyle avunuyor her insan
– ya tamam sus geç git karşımdan
Balkonun tam kapısına tabure çekip oturdum. Bir yandan sigaramı içiyor bir yandan annemi seyrediyordum.
Annem rahtsız oluyordu ama birşey demiyordu artık. Dha sonra hiç beklemediğim bir yerden soru geldi,
– o sigaradan var mı okan bir tane de bana ver
– efendim annecim ???
– duydun işte bir tane ver işte. Tabii ki sen mağazaya gitceksin ben içtiğimde
– bir de bana şart mı koşuyorsun anne ??
– iyi be vermezsen verme sapık herif.
Annem yüzüme bakmıyordu konuşurken. Yarı çıplaktım ne de olsa. Sigaramın son fırtını çekip söndürdüm ama dumanını üflemedim. Ayağa kalkıp arkadından geçerken kulağına doğru eğildim tüm dumanımı boşalttım ve ” benim şartlarımla bu sigarayı içebilirsin anne” dedim.
İstediğim olmuştu sonunda, annem her geçen gün daha da çok istiyordu esrarı. Alışmıştı bu şekilde dolaşmama biraz. Değiştiremeyeceğini bilince bi şekilde kabullendi belkide babama da söyleyemiyordu. Birlikte ne işiniz vardı banyo da diyebilirdi. Ben yine kapım açık masturbasyonlara devam ediyordum. Üzerine gitmiyordum annemin. Bir kere o yola girmişti kendisi gelecekti bana.
Beklediğim gün geldi. Öğlen salonda elimde esrarla tv izlerken annem geldi karşıma oturdu. Elim sikimdeydi ve hiç düzeltmedim.
– Okan bu şekilde yaşamaya ne kadar devam ediceksin. Şu haline bak karşımda elin sikinde yarı çıplak oturuyorsun
Ben hiç cevap vermedim. Sessizliği yine annem bozdu
– neymiş senin şartların ?
Her zamanki gibi anlamamazlıktan gelip
– neyin şartı annecim dedim
– o sigaradan vermek için ne istiyorsun, lütfen ver artık zaten istediğini yapıyorsun evin içinde
– bir şey istemiyorum annecim, sadece yanında olmak istiyorum
– ama kendini kaybediyorsun okan aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorum.
– sadece yanında durmak istiyorum anne, sana yakın olmak istiyorum. Ne sanıyorsun anne senin istemediğin birşeyi zorla yaparmıyım ben
– tamam o zaman güveniyorum sana okan , haydi ver bitane
– şimdi olmaz yarın sabah veririm. Geç oldu babam gelebilir.
– tamam öyleyse yarın yapalım.
– tamam anneciğimm
Yarını iple çekiyordum artık. Bilerek yarın olmasını istedim ki akşama kadar vaktimiz olsun.
Ertesi sabah kahvaltıda bababm
– hadi okan kalk 1-2 hafta dedin ne zamandır yatıyorsun bak dedi
Daha ben lafa girmedn annem atladı
– canım kalsın bir iki gün daha gelir sonra
– ya sende bi acayipsin ebru hem al işe götür diyorsun hem kalsın diyorsun. Neyse ben çıkıyorum hadi görüşürüz.
Annem babamı yolculayıp tekrar masaya geldi.
– anne sen de az değilsin hee, tiryakisi oldun sigaranın kırk takla attın
– tamam be uzatma hadi getir içelim
– ben salona geçiyorum, sen de üstüne bol eteğinle dar bluzunu giyip gel
– pardooon ??
– dediğimi duydun anne son şartım bu.
– sen uslu durmuycaksın belli, içmeyelim en iyisi
– sadece izlemek istiyorum anne. Ben salona geçip sarıyorum. Dediklerimi yaparsan buyur beklerim.
Annem ancak 2 saat sonra gelebildi. Karşı koyamıyordu. Dediklerim harfiyen üzerindeydi.
– al geldim ne varsa bunlarda sanki. Normal ev elbisem zaten
– anısı var annecim sen gel otur sarfım ben al yak.
Zehir gibi yapmıştım annemin sigarasını normalden daha az tütün daha fazla esrar koymuştum.
Karşımdaki koltuğa geçip içmeye başladı.
– yan yana içseydik anne ?
– okan başlama hemen, burası iyi iç sen orda
Yarım saat filan geçmişti ki annem yine sırıtmaya başladı. Annemin yanına gidip oturdum, Elimi sırtından koluna atıp bir elimi de dizine koydum.
– nasıl iyi geldi mi annecim ?
Güle güle cevaplayabildi.
– bu iyi geldi de sen neden geldin ?
– e konuşmuştuk anne sana yakın olacaktım.
– pki peki raht dur yeter.
Acelem yoktu annem arkasına yaslanmış tavana bakıp bakıp gülmeye devam ediyordu. Kim bilir neler yaşıyordu. Harekete geçme zamanım gelmişti. Yanına yaklaşıp ıslak bir öpcük kondurdum yine yanağına.
– okan defol git diyebildi zar zor
– anne neden bunları giydirdim sana biliyormusun ?
– neden olcak sapıklığından
– ne anısı var diye sormadın hiç sana söylediğimde
– ne anısı varmış
Telefonumu çıkarttım ve doğruca fotoğrafları gösterdim
Zar zor dikeldi yaslandığı yerden
– bunlarda ne böyle ne zaman çektin bunları
– geçen sefer, bunlara bakıp masturbasyon yapıyordum
-çabuk sil bunları inanamıyorum böyle bir şey yaptığına
– anne, annecim bak babanla cinsel hayatının da iyi olmadığını biliyorum az çok. Lütfen izin ver bana sana şantaj yapmak istemiyorum.
– sen bnim oğlum olamazsın, bu fotoğrafları birisi görürse ölürüz ikimizde
– bu kadar konuşma yeter anne takatim kalmadı artık. Sadece birazcık rahatlatmanı istiyorum. Şu haline bak istesem şuracıkta yaparım her istediğimi.
Dedim ve ayağa kalkıp boxerimi sikimi gerdirecek şekilde çıkardım. Boxerden kurtulduğu anda göbeğime bir mancınık gibi çarptı aletim.
– istediğin zaman getiririm sana sigara, üniverstedeyken bile yollarım
Annem bundan kurtuluşu olmayacağını anlamalıydı artık. Tüm kozlarımı dökmüştüm. O ise hayretler içinde beni süzüyordu. Yanına oturdum ve bir elini alıp sikimin üstüne koydum.
– başla anne.
– okan yalvarıyorum yapma bize bunu , bak sen de pişman olacaksın duralım.
– anne, başla !
Resimler mi daha etkili oldu yoksa sigara kozum mu bilmiyorum ama annem sikimi kavrayıp bana hayatımın masturbasyonuna başlamıştı.
– evet annecim , devam et , sakın durma devam et.
– suus
– hadi daha hızlı, sonunda hayallerimin kadını bana masturbasyon yapıyor, bu gün bayramım anne devam et.
Yaklaşık 6-7 dakika sürdü sona gelmem.
– sakın durma anne , sakın çekme elini geliyoruum.
Öyle bir boşaldım ki spermlerim 1 metre havaya fırlayıp etrafa saçıldı. Annemin üzerine de gelmişti.
– teşekkür ederim anne deyip kalkarken dudağına uzun bir öpücük kondurdum. Banyoda temizlendikten sonra gelip tekrar oturdum annemin yanına.
– annecim çok teşekkür ederim, nasıldı beğendin mi
– oha çok fazla boşaldın dedi gülerek.
– anne sana yardım etmemi istermisin ?
– nasıl yani ?
– ben de seni rahatlatabilirim.
– hayır yeterince günaha girdik artık duralım zaten kandırdın beni bilerek içirdin ve kullandın beni
-anne boşver şimdi bunları, gel ben seni yatağa götüreyim.
Deyip crvabını beklemeden kollarıma aldığım gibi kaldırdım.
– bırak beni ne yapıyorsun okan lütfen bırak
– anne artık sen kendini bırak lütfen
– hayır sikemiyceksin beni buna asla müsade etmiycem
Annemin böyle konuşması tekrar azdırmıştı beni.
– ne sikmesi anne ya, sen bana bir hediye verdin karşılığını vericem sadece
Annemi yatağa uzattım. Telefonumu bu sefer göstermeden komidinin üstüne koyup video kaydwtmeye başladım. Ben hala çıplaktım. Yanına uzandım.
– anne olağanüstüsün. Şimdi bana izin ver engel olmaya çalışma.
Annemden ses çıkmayınca işe koyulma zamanı geldi dedim. Doğrulup eteğini belinden yavaşça sıyırdım. Ve ilk kez kadınlığına bu kadar yaklaştım. İkimizde nefes nefeseydik. Annem hala “yapma , dur ” diye inliyordu sessizce. Acele etmiyordum, onu ürkütmek istemiyordum. Yatağın başına gelip çoraplarını çıkardım teker teker.
Bileğini tutup öpmeye başladım. Biraz sonra öpme yerini yalamaya bıraktı. Bacaklarını vakumluyordum adeta. Baldırlarını kibarca avuçluyordum. Dizinin üstünden yavaş yavaş kadınlığına kadar geldim. Kilodunu ısırarak kenara çektim. İyice burnumu yaklaştırıp bir kokladım. O koku bana dünyanın en pahalı parfmünden daha güzel geldi. Ellerimi baldırlarından çekip bluzunun altından göğüslerine götürdüm . Sütyenini de geçince avuçlarımın içinde hayalini kurduğum göğüsleri vardı. Dilimi annemin kadınlığına sokarken başını kaldırdı ve göz göze geldik. Son kez yalvarırca bir bakış attı. Dilim yapmadı gerekeni yaparken annem yastıkları çekiştiriyordu. Bir yastğı eline alıp ısırmaya başladı. Daha da çok sertleştim ellerim artık hamur yoğururcasına yoğuruyordu annemin portakallarını. Dilimi sokabildiğimce sokabiliyordum. Annem nerdeyse haykırma noktasına gelmişti. Çok zevk alıyordu. Fırsat bu fırsat deyip kendimi üstüne çektim. Sikim amının hizasında emir bekliyordu. Annem yastığını kaldırdı
– hayır okan içime girme sakın. Söylediğin gibi sadece boşalt beni.
– sen yeterki iste sultanım deyip vazgeçtim. Acelem yoktu elbet r gün girecektim o deliğe. Annemin boynunu öpmeye başladım. Ordan kulak memesine kadar geçip küçük bir ısırık attım. Ve yüz yüze geldik bir kaç saniye bakıştık. Dudaklarına yöneldim izin vermedi. Sağ elimi kadınlığına indirip sertçe bir parmağımı soktum. Öyle bir “oooh” çekti ki dünyalara bedel. Tekrar yöneldim dudaklarına bu sefer müsade etti. Deliler gibi öpüyordum annem karşılık vermiordu. Yaklaşık 10 dakika yavaş yavaş tüm ustalığımla kullandım elimi. Annem gelmeye başladığında altımda sudan çıkmış balık gibi titriyordu. Tam haykırıyordu ki ağzını kapamak zorunda kaldım. Biraz sonra üstünden kalktım.
– bu da neydi böyle ? Sen ne yaptın bana okan
– kadınlığını yaşattım anne. Sen fazlasını hakediyorsun. Yalnız anne bei bir daha elden geçirmen gerekicek.
– içime girmediğin için sağol. O kadarına katlanamazdım. Yeter bu kadar şimdi lütfen çık odamdan.
Ben sikin elimde çıkarken teleonu da aldım komidinden. Herşeyi kaydetmiştim. Banyoya gidip kaydettiklerimi izlerken bende boşaldım.
Anneme seslendim
– anne kafan nasıl çarşafları babam görmesin.
– kafam mı nasıl oğluyla yatmış bir insanın kafası nasıl olabilir uçmuş tabiiki
-anne kendine gelince kalk duş al çarşafları da değiştir.ben babamın yanına gidiyorum çıkıp gelmesin şimdi.
Akşam mağazayı kapatırken annemi aradım.
– anne iyi misin geliyoruz biz
– gelin.
Eve geldik babam önden girdi. Annem kapıda hoşgeldiniz dedi. Babam doğruca salona geçti bende anneme elimdeki eşyaları gösterip mutfağa atalım dedim. Önden o geçti arkadından gidip poşetleri yere bırakır bırakmaz arkasından yapıştım. Annemin tepkisi çok sert oldu. Dönüp tokadı bastı ve pis sapık diye de ekledi. Anlaşılan kafası düzelmişti.
Ertesi sabah kahvaltıdaydık. Annem bir ara babamın çayını tazelemek için kalktı ben de arkasından gittim ” annecim ben de alırım bir tane ” annemin dibine kadar sokuldum. Babam göremezdi ordan bizi. Bardağı önüne koydum annem tam çaydanlığı aldığı sıra iki elimle kalçalarını avuçlayıp vücudumu ona doğru ittim. Hafif irkildi ama ani bir hareket yapamadı, o çaydanlıkları koyana kadar ben kaçıp masaya döndüm. Babamı yola verdikten sonra yanıma gelip
– baban evdeyken nasıl yaparsın böyle birşey
– babam gitti anne kaldığımız yerden devam edebiliriz.
– hayır istemiyorum. Birdaha böyle birşey yapmıycam
– yapacaksın anne, sende çok zevk aldım biliyorum. Sen de biliyorsun bunu. Artık senden vazgeçemem, ve bunun için herşeyi de yaparım. Bana ne olabileceği umrumda değil.
– zevk aldım evet ama kafam yerinde değildi
– bahane bulma anne, şuan kafan yerinde ve bunu burda yapacağız. Şimdi salona geçiyorum ve sen de geliyorsun. Salonda çekyata kuruldum annem de biraz arkamdan geldi.
– önüme gelip diz çök anne
– diz mi çökeyim neden
– sikimi yalıycaksın
– saçmalama bu iğrenç tabi ki yapmıycam böyle bir şeyi
Bir sigara yaktım ve soyunup tekrar oturdum. Kafamla gel işareti yaptım.
Hala tereddüt ediyordu. Telefonu çıkartıp dünki görüntüleri izlettim.
– kimin izleyeceği umrumda değil anne. Ama bu işi iyi yaparsan söz veriyorum silicem
Annem çaresiz çömelip yaklaştı. Eline aldı biraz oynadı. Yavaşça dudaklarını değdirdi ama bir türlü ağzını açmıyordu. Bir elimle o güzel saçlarını kavrayıp bastırdım. Cennette gibiydim öz annem önümde çömelmiş bana sakso çekiyordu. Midesi bulandı gibi oldu çıkarmak istedi ama izin vermedim. Nasıl yapılacağını bile bilmiyordu. “Dudaklarını kullan annecim sıkıştır”,” evet böyle devam et”, boşalmaya yaklaştığımda ayağa kalktım. Tam boşalacakken ayağa kalktım ve ağzından çıkarttım. Kafasını geriye doğru çektim.
“Bundan sonra ne zaman nerde istersem benimle olacaksın”
– yakında diğer deliklerini de dolduracağım.
– işte geliyorummm
– anneeeeee geliyorum
— nee sakın yapma çekil üzerime mi boşalıcaksın duur
– çok geç anneeem
Öyle bir patladım ki annemin suratına çarpan spermlerim geri sekiyordu. Hayatımın en iyi boşalmasıydı. Midesi üstü başı her yeri batmıştı. Hemen banyoya gitti bana söylene söylene üstünü temizlerken bile bana küfrediyordu. Annem duş alırkeb babam aradı. Çok yoğun olduklarını ve bir çalışanın gelmediğini söyledi. Beni çağırıyordu. Bu arada annem banyodan çıktı odasına geçti. Arkasından gidip yatağına uzandım.
– çıkarmısım üstümü değişicem
– anne babam ikimizi de çağırıyor elemanların biri gelmemiş ve çok yoğunlarmış.
– tamam gideriz ama önce çık da giyineyim.
Çekmecesini açıp kırmızı bir kilot ve dantelli bir sütyen seçtim. Kokusunu içime çektkten sonra anneme uzatıp bunları giy ben arabada bekliyorum dedim.
Annem geldi ve yola koyulduk. Ama yolu uzatarak tenha yerlerden gidiyordum. Elimi vitesten annemin bacağına uxattım. Alıp geri koydu. Tekrar uzattım be biraz sıktım.
– eteğini çek beline kadar anne dedim
– dalga mı geçiyorsun araba kullanıyorsun şuan
– dediğimi yap annecim
Hafif ayağa kalkıp önce pardesüsünün düğmelerini açtı ve eteğini sıyırıp tekrar oturdu. Elimi hafifçe bacağına vurdum. Ardından kadınlığına uzandım. Annem koltukta geriye doğru çekildi. Kilodunu bulup kenara çektim ve tek parmağımla oynamaya başladım.
– bugün bu deliğe giricem anne
Annem çok zevk alıyordu kendini salmış benimle konuşmuyordu. Sanırım artık o da istiyordu. Elini benim elime koyup bastırmaya başladı. Amcığı yanıyordu ve ıslanmıştı. Ama ben birden durdum
– neden durdum
– devam etmemi mi istiyorsun
– hayır sadece, bilmiyorum okan. Hiçbirşey bilmiyorum artık.
Mağazaya vardık, arabadan çıkınca
– merak etme devamı gelicek.
Girince hemen işe koyuldum annem kasaya geçmişti. Bir ara elemanların birini sayım yaptıktan sonra aşağı inerken gördüm ve durdurdum. Onun devam etmesini benim depodan getirebileceğimi söyledim. Giderken annemin yanına uğrayıp, anne bi el at bunların yerini unutmuşum ben sen göster ben çıkarırım dedim. Kasayı babama bırakıp depoya geldi.
Ne lazım diye sordu. Saç kurutma makinesi diye cevapladım. Deponun ilersinr doğru gittik. Annem uzanmaya çalıştı ama önünde masa vardı yetişemiyordu. İşte beklediğim fırsat deyip hemen arkasında yerini aldım. Kulağına eğilip eğil diyr fısıldadım. Masaya eğildi. Pardesüsünü çıkarmadan kaldırdım. Etrğini dizlerine kadar indirdim. Eğilip
– annecim şimdi çıktığım deliğe tekrardan giricem. Dedim.
– artık karşı koyamıyorum ne yaparsan yap oğluum.
– bakıyorumda istediğim kilotumu giymişsin. Beni mi tahrik etmeye çakışıyorsun yoksa diyip gülümsedim
– okan kapa çeneni ve yap şunu yakalanıcaz yoksa
– seni becermemi mi istiyorsun anne
Cevap vermedi boynundan tutup sertçe kendime çektim
– seni becermemi mi istiyorsun diye tekrarladım.
– evet allahın belası beni becermeni istiyorum yapmadığın bi o kaldı bir de sik anneni tam oldun
– emriniz olur efendim deyip tekrar ileri ittim.
Masaya dayanmış ellerinin üzerinde öne doğru domalmış oğlunun içine girmedini bekliyordu. Daha fazla vakit kaybetmek istemiyordum. Kilodunu kenara sıyırdım. Kabak gibi karşımda duruyordu iki deliği de. Kalçasına sağlam bir şaplak attım. Ve eğilip deliğine tükrüğümü bıraktım . Sikimi amcığının dibine kadar getirip badana yapmaya başladım
– yeter artık gir dayanamıyorum diyw fısıldadı annem.
Elimle ağzını kapattığım gibi kökledim. Aman allahım sanki fırına girmiştim. İçerisi vıcık vıcıktı. Annemin gözleri yerinden çıkacaktı nerdeyse. Acıdan elimi ısırdı. Seri seri gir çık yapmaya başlamıştım. Depoya biri inse bile yeterdi görmesine gerek yoktu. Belim kalçasına her vurduğunda çıkan ses depoda yankı yapıyordu.
– anne amcığın daracık. Eminim babam 1 aydır sikemiyordur seni. Ama sen merak etme ben her zaman arkanda olucam.
Annem “aaaaah evet durma okan. Sadece içime boşalma yeter.” Dedi. Ellerini indirmiş masanın karşı ucundan tutuyordu. Göğüsleri vücuduyla masanın aradında kalmış yanlardan taşıyordu. Kalçaları kıpkırmızı olmuştu attığım şaplaklardan. Zirveye ulaşmıştım yine.
– anne geliyorum, içine boşalmak istiyorum
– hayır okan sakın yapma, sakın
– üzgünüm anne bunu yapmak zorundayım.
Ve sonunda çok sağlam bir kez girip çıktığım deliğin derinliklerine kadar bir volkan gibi patladım. Hiç bir temizlik yapmadan kilodunu tekrar yukarı çektim.
– hayatımda yaşadığım en güzel sex , girdiğim en güzel amcık sendin anne teşekkür ederim
Onu kendime çevirip dudaklarına uzunca bir öpücük verip yukarı çıktık.
Akşam eve geldik. Bir ara babam tuvalete gidince annemin yanına gidip onu kucağıma aldım.
– nasıldı brugün beğendin mi birtanem
– dur baban evde sakin ol
– beğendin mi beğenmedin mi, babam hiç seni böyle becerdi mi
– hayır öyle bir pozisyonda hiç yapmadık
– gece yaşlı kurtu uyut.altın kolyeni ve küpelerini tak. Saçların açık olsun ve odama gel
– sipariş mi veriyorsun, ketçap mayonez de olsun mu içersinde. Bugün kaçıncı olacak hiç doymazmısın sen
– sana doyum olurmu be anne . Bir ömür doyamam ben sana . Dediğimi yap aana sürprizim var.
– bakarız
Artık annem iyice alışmıştı. O da beni istiyordu. Gece annem sözümü dinledi ve odama geldi. Aman tanrım geceliğiyle mükemmel gözüküyordu.
– neymiş sürprizin dedi
Çıkartım bir sigara verdim al bakalım ne zamandır yakmıyordun dedim. Havada kaptı ve yaktı. Ayağa kalktım kapıyı kapatıp kitledim. Annemi kucağıma aldığım gibi yasladım kapıya. Geceliğini sıyırdım. Memelerine yumuldum. Bir eliyle saçımla oynuyor diğer eliyle sigarasını içiyordu. Bir fırt istedim sigaradan. Çektiğim gibi dudaklarına yapıştım. Deliler gibi sevişiyorduk.
– o zaman başlayalım deyip yavaşa içine doğru kaydım. 2 kat olmuştu annem . Çatır çatır durmadan pompalıyordum. Gözlerini kaparmış kendini bana bırakmıştı. Yorulmaya başlamıştım ama boşalmaya hiç niyetim yoktu. Kucağımda tekrar yatağa götürdüm. Ben sırt üstü uzandım. ” haydi anne biraz yala dedim” ikiletmedi bacaklarımın arasında eğilip sikimi yalamaya başladı. Ama nasıl bir yalama vakum yapıyordu adeta.
– bir günde öğrendin annecim dedim
Daha sonra kollarından tutup kucağıma oturttum.
– hadi bakalım annee göster hünerlerini dedim
Sikimi ortalayıp yavaşça oturdu. Ardından zıplamaya başladı. Göğüslerinin bir oynayışı var ki basket topu gibi.
– devam et annecim. Seni her yerde her pozisyonda sikicem bundan sonra bendn kurtuluşun yok
– anne geliyorum dedim ama hiç oralı olmadı
– anne tutamıycam geliyorum diye tekrarladım
– devam et aslanım boşal içime. Hap kullanmaya başladım
– harikasın annemmm
Ben boşalmaya başladığımda o hala üzerimde zıplıyordu. Sonra o da üzerime yığıldı ve kaldı. Daha sonra temizlenip tekrar odasına yolladım.
Annemi hayal edemiyceğiniz her yerde her pozisyonda hala pompalamaya devam ediyorum. Ama şimdilik bu kadar yeter. Bol 31ler

Bir cevap yazın