Komşumuz Güler Abla

Merhabalar. Anlatacağım olay yaklaşık 2-3 yıl önce başımdan geçmişti. Biraz dağıtarak ama hissiyatımı size de işleyerek yazmaya çalıştım. Sabırla okumanızı rica ediyorum.

15 yıla yakın zamandır aynı binada yaşıyoruz ve komşuluk ilişkileri oldukça iyi, samimi bir mahalledeyiz. Biz taşındığımızda bina yeni yapılmıştı ve ilk komşularımızdan biri de Güler Abla ile kocası Şahin Abi idi. Ben o zamanlar ergenliğe yeni girmiştim ve yakın çevresindeki kadınlara ilgi duyan her genç gibi, etrafı süzer, keşfeder haldeydim.

Güler abla o zamanlar sanırım 28-30 yaşlarındaydı. komşudan öte aile dostu olmuştuk. sürekli gelir giderdik ve Şahin Abi ile Güler Abla beni çok severdi. Ben de onları çok severdim. Haliyle Güler Abla ev kıyafeti rahatlığında olurdu hep ve ben de haliyle ona ilgi duyardım. Sonra zamanla aynı binada büyüdük. 9 yıl civarı aynı binadaydık. Sonra onlar taşındı ama 3-5 sokak ilerde bir eve geçtiler ve aile dostluğu, gidip gelmeler devam etti.

Kısaca Güler Abla’ dan ve ilişkimizden bahsedeyim. Güler Abla ilk taşındığımızda bahsettiğim gibi 28-30 yaşlarındaydı. anlatacağım olayın olduğu zaman da 35-40 yaşlarında olmalı. Zayıf, mavi gözlü, kumral, yüzü çok güzel olmayan bir kadın Güler Abla. Göğüsleri pek büyük değil ama çocukluğunuzun / ergenliğinizin kadınları gözünüzde 90-60-90′ dır bilirsiniz. Misafirliğe gelip gidildiğinde askılı giydiği zaman bayram ederdim. Her yerde yakın olmaya çalışıp eğilmesini beklerdim ve göğüslerini seyrederdim. Bir yandan çok severdim onu ve kocasını ama beni çıldırtırdı göğüsleri ve kalçaları. Farkeder miydi bilmiyorum tabii bu durumu. Farketse bile güler geçerdi, kötü düşünmezdi muhtemelen.

Zaman geçtikçe büyüdük. Güler Abla yaşı ilerlemesine rağmen çok hafif bir göbek dışında deforme olmadı. Ama ben artık büyüdüğüm ve farklı kadınlar gördüğüm için artık o kadar da taş olmadığını farketmiştim Güler Abla’ nın. Yine de eskiler insanda iz bırakıyor. Hep seksi bir kadın olarak kaldı zihnimde ve az mastürbasyon malzemem olmadı.

Olayın zeminini biraz hissettirebildiysem, olaya geçeyim. Ben de olayın olduğu sırada 22 yaşındaydım bu arada. Bir yaz akşamı odada bilgisayarımı kucağıma almış uzanıyordum. O arada da seksi kadın resimlerine bakıyor, mastürbasyona hazırlık yapıyordum. Tam o anda kapı çaldı, “oo hoşgeldiniz” tarzı bir karşılama oldu. Annem bana seslendi “Şahin Abinler geldi gel oğlum” diye. Mastürbasyon yarıda kaldığı için hışımla çıktım odadan. Kınadan geliyorlarmış, ben üniversiteyi dışarda okuduğum için hem hoşgeldine, hem de oturmaya gelmişler. Odadan hışımla çıktım ve alet henüz yarıya kadar inmişti. Güler Abla’ nın dar, siyah elbisesini görünce tekrar kalktı tabii. Elbise ortalama göğüslerini dimdik yapmış, kalçasını çıkarmıştı. Üzerine atılmak isteyecek kadar arzulamıştım saniyeler içinde. Yaklaştım, “hoşgeldin abla” dedim ve sarıldık. Öyle sıkı sarıldı ki bana, göğüsleri resmen bana yapıştı. Ben de bir an kalçamı öne itip penisimi yasladım ona.

Hiçbir şey olmamış gibi ayrılıp salona geçtik. Ama ben bu andan sonra sarhoş gibiydim. Bir yandan da utanmıştım. Biraz oturdum, daha fazla dayanamayıp odaya geçtim. Yatağa uzanıp, çarşafı üzerime alarak asılmaya başladım. Evin tek açık balkonuna benim odadan çıkılıyordu ve Güler Abla da sigara kullanan biriydi. Ben iş üstündeyken bu güzel mi kötü mü bilmediğim tesadüf oldu. Benim odada olduğumu bilmeden içeri daldı. Çarşafın altında çadırı kurmuş mastürbasyon yapıyordum ve bunu görmemiş olması pek mümkün değil. Görmezlikten gelerek balkon kapısına doğru yürüdü. Ben de hemen toparlanmaya çalışıp doğruldum. “Yoruldum ya bugün” falan diye kıvırmaya çalışıyordum ama çok utanmıştım. Aile dostumuz Güler Abla’ yı çok arzulasam da bu sadece bir hayal ürünüydü ve böyle kalacaktı. Ben yataktan çıkınca “gel sen de yak istersen” diye balkona çağırdı beni. O da utandığımı farketmiş olmalı ki rahatlatmaya çalışıyordu. Çıktım balkona tişörtümle önümü kapatmaya çalışarak. Okuldan hayattan biraz söz ederken, bir an gözünün penisime doğru kaydığını farkettim. Öyle denk geldi diye düşünerek aklımda geçiştirdim bunu. Çaylar içildi, evlerine döndüler. Ama ben günlerce Güler Abla’ yı düşündüm. İnternetten resimlerine bakıp bakıp kuduruyordum resmen. Bir yandan da acaba farketti mi diye düşünüp duruyor, pişman oluyordum. Ama benden böyle bir şey beklemeyeceğine emindim.

Bunun üzerinden birkaç hafta geçti. Şahin Abi ve babam 2 günlüğüne şehirdışına çıkacaklardı. Akşam giderlerken Şahin Abi, oğlunun yarına yaz okulunda ödevi olduğunu söyledi ve yardım etmemi rica etti. Ben de “olur tabi ne demek” diyerek kabul ettim. Güler Abla’ nın abisinin ve kız kardeşinin İstanbul’ dan geldiğini, annelerinde toplandıklarını söyledi ve “Anıl evde sen git o açar kapıyı” dedi. Ben de onlarla beraber çıktım ve evlerine gittim. Oğulları Anıl o zaman sanırım 3. veya 4. sınıfa geçmişti. Saat de geç olduğu için ödevi ancak bitirebildik. Matematikte çocuk oldukça eksikti ve problemleri yapabilmemiz uzun sürdü. Saat 22:00 civarı Güler Abla ve kardeşi Özlem Abla geldiler. Ben de tam kalkmak üzereydim. Uzun zaman sonra bir araya gelmişler ve biraz rakı içmişler. Abileri sızıp erken uyuyunca da rakıyı alıp eve gelmişler. Biraz onlarla oturdum. Çay demlediler ama sonra “rakıya devam edelim dediler kırk yılda bir görüşüyoruz” ve azar azar ben de onlara eşlik ettim. Beni aileden gördükleri için rahatlardı zaten kafaları da çakırkeyfti. Saat 23:00′ a yaklaştığında annem aradı. Ben “tamam çıkıyorum şimdi” dedim ama Güler Abla annemi arayıp “abla bırak kalsın çocuk saat geç oldu zaten Şahin de yok evde biri olsun” dedi. Annem de onu kırmadı ve kalmamı kabul etti.

Ben birkaç hafta önceki olayı unutmuştum artık ve Güler Abla’ ya her zamanki şekilde bakıyordum. Balkonda içerken Özlem Abla “yoldan geldik ben yatayım” diyerek kalktı ve Anıl’ ın odasındaki kanepeye gidip yattı. O an iyice kafası güzel olmuş Güler Abla’ yla yalnız kalmak beni çok heyecanlandırdı. Bir şey olacağından değil tabii ama boynu tamamen açık yeşil askılısıyla karşımda duruyordu ve çok memnundum bu durumdan.

Laf lafı açtı, rakılar gittikçe çeneler iyice açıldı. Kız kardeşinin, kocasıyla problemler yaşadığını anlattı bana. Kocasının onu aldattığını düşünüyormuş. Kendisine hiç ilgi göstermediğinden böyle bir çıkarımda bulunmuş. Sonra, “bazen ben de öyle düşünüyorum” dedi. “Yok abla Şahin Abi yapmaz” falan diye yatıştırmaya çalıştım. Bu sırada iç geçirdi. “Tuvalete gideyim ben bir” diyerek kalktı. Balkon küçük olduğu için kalkarken sandalyeden kurtulmak için öne öyle bir eğildi ki, içimden parçalar kopardı. Kapı sesini duyar duymaz arkasından banyonun kapısına dayandım ve klozeti net şekilde gören anahtar deliğinden bakınca sevinçten dört köşe oldum.

Yıllardır hayalini kurduğum Güler ben gelene kadar şortunu çıkarmıştı. Şimdi de askılı tişörtünü çıkarıyordu. Onu niye çıkardığını anlayamadım. O kalçayı ve orta boylarda, dik diyebileceğim göğüslerine bakarken elimi şortun içine sokup penisimi çıkardım. Sarhoşluğun ve eski arzuların etkisiyle dünyanın en seksi kadını oydu. Kulağım da Anıl’ ın odasında tabii. Güler Abla klozete oturdu, önce tuvaletini yaptı. Sonra o hareketi yaptı…

Elini bacaklarının arasına götürüp kendini okşamaya başladı. Şok olmuştum. Güler Ablam yanımdan kalkıp gitmişti ve mastürbasyon yapıyordu. Nefes alıp verirken o güzel göğüsleri inip kalkıyordu. Acaba beni düşünerek mi yapıyordu yoksa kocasını mı? Bacaklarının arasına yaklaşıp içine girip çıktığımı mı hayal ediyordu acaba. Bu masum ev kadını, göğüslerini oynatacak kadar derin nefes alışverişleri, benim altımda olduğunu hayalleyerek mi alıyordu? Ben de delikten onu izleyerek sıvazlıyordum. Neredeyse boşalacaktım ve bir pornodan alabileceğiniz zevkin 100 katı kadar zevk alıyordum. Güler’ imin derinden gelen kısık bir sesle “hıhhh, hıhhh” inlemesiyle rüyadan uyanıp hemen toparlanarak balkona çıktım. Penisim yüzyıllarca inmeyecek gibi hissediyordum. Güler Abla’ nın kalçasını biraz görme umuduyla baktığım anahtar deliğinde 31 çekerken bile hayal etmediğim bir sahneyi izletti bana. Şimdi acaba gelip “ben yatayım canım yatağın salonda” mı diyecekti o sıradan haliyle, yoksa karşıma oturup konuşmaya devam edecek miydi? Bir şey olacağını beklemiyordum hala ama konuyu Şahin Abi’ ye getirip onu konuşturmaya kararlıydım eğer oturursa. Belki biraz, üstü kapalı seks hayatından bahsederdi. Bu bile bana yeterdi.

Tuvaletin kapı sesini duydum. Kalbim çıkacak gibiydi.Yeşil askılısıyla yine karşımdaydı ama ben onu çıplak görüyordum artık. Klozetteki sahne zihnime kazınmıştı…

Hikaye ilgisini çeken var ya da yok, devamını mutlaka yazacağım. Ama hikaye çok uzadığı ve saat geç olduğu için buraya kadarını paylaşmak istedim artık. Gereksiz ayrıntılarla uzatmış olabilirim ama klişe uydurma hikayeler gibi “geldim, vurdum, gittim” şeklinde anlatmak istemedim.

Telefonda boşalmak ister misin? Hemen ara aşkım : 00353 515 737 08