Eşlerimizi degişip grup sex yaptık

Merhaba arkadaşlar ben evli bir adamım. Maddi durumum da oldukça iyidir. İki kızım var ve biri lisede diğeri de üniversitede. Eşşm ev hanımı çalışmıyor. Ben zengin bir adamım karımla artık evliliğimiz 20 yıldan fazla olunca baya monotonlaşmaya başlamıştı. Ben istesem param sayesinde dilediğim kadını elde edebilirdim ama benim derdim bu değildi. Benim için parayla yapılan seksin tadı çıkmıyor yani biraz heyecan ve fantezi olması lazım ben seks yaparken kalbimin küt küt atmasını ve yaparken zevk almak istiyorum birazda değişik isteklerim var anlarsınız ya o yüzden de gözü kızıma diktim. Aslında bu hiç doğru bir şey değil biliyorum ama kendime engel olmam da mümkün değil. Ben kızımı siktim ve hiç kimsenin de haberi olmadı. Aslında hem o hem de ben bu seksten çok zevk aldık.

Benim küçük kızım Seda 18 yaşında lise son sınıfta okuyor. Çok güzel bir kızdır. Ben de çok anlayışlı bir baba olarak iki kızıma da kesinlikle karışmam. Kızlarım açık giyinmeyi sever benden de rahatlık gördükleri için hep öyledirler. Kızımın çamaşır dolabındaki çamaşırlarını karıştırdığım içiin ne tür iç çamaşırı da giydiğini biliyorum. Genelde iç çamaşırları kırmızı ve beyazdır. Eteğinin altından çoğu zaman onun kırmızı külotlarını izlediğim olmuştur. Neyse bir gün karım evde yoktu ve ben de eve geliş saatimi kızımın okuldan çıkış saatine göre ayarlamıştım. Neyse ben eve girip gazete okumaya başladım. Tam o sırada da kızım geldi. Çok yorgun olduğunu uykusunun geldiğini söyledi ve odasına geçti. İçimde sadece ne yapıp kızımı sikmek vardı. Biraz zaman geçince Odasının kapısını araladım. Kızım derin bir uykuya dalmıştı Üzeri açık ve eteği sıyrılmış ve resmen götü ortaya çıkmıştı. Aklıma onu uyutarak sikmek geldi.

Neyse hemen evden çıktım ve gidip en yakın eczaneden bir uyku ilacı aldım. Geri geldiğimde de şansıma kızım seslenerek benden su istedi. Onu hiç uyandırmadan yeniden uyutacaktım. Hemen suyuna ilaç attım ve götürdüm kızım teşekkür ederek suyu lıkır lıkır İçti. Bir süre sonra da daha derin bir şekilde uyumaya başladı. İşte artık aradığım imkanı bulmuştum. Karım taaa akşam gelecekti kızım da en az 3-4 saat sona gelecekti. İşimi rahat rahat görüp kimseye çaktırmamak için elime bir fırsat geçmişti. Hemen fantezilerimi hayata geçirmeye başladım ve Kızımın ayaklarını ve ellerini yatağa bağladım. Daha sonra da soyunarak yarağımı dışarıya çıkardım. Zaten yarrağım çoktan taş gibi olmuştu. Kızım yarrağımı alabilimiydi emin değildim. Daha sonra kızımın gömleğinin düğmelerini yavaş yavaş çözdüm. Körpe göğüslerini sütyeninden çıkardım.

Bir yandan dudaklarından öpüyor bir yandan da göğüslerini ellerimle okşuyordum. Daha sonra altındaki pijamasını yavaş yavaş çıkararak külotunu kokladım. En sonunda da kızımı tamamen çıplak bıraktım. Önce o uyurken yarrağımı ağzına verdim ve bir güzel yalattım. Daha sonra bacaklarını omzuma alıp birden yarrağımı göt deliğine kökledim. Kızım o an acı bir ses geldi ama yine de uyumaya devam etti. Onu güzelce siktim iki defa boşaldım kızımın ruhu bile duymadı. İşim bitince de kıyafetlerini yeniden giydirdim. Daha sonra da odadan çıkıp salondaki yerime döndüm. Akşam olmuş ancak kizim sikildiğinin farkında bile olmamıştı. Artık taktiği bulmuştum çıtır kızımı bundan sonra hep böyle sikecektim. Bu benim için çok önemliydi bütün fantezilerimi kızımın üzerinde deneyecektim.

Telefonda boşalmak ister misin? Hemen ara aşkım : 00353 515 737 08