Babam la Uygulamalı Seks Yapıyoruz

Merhaba ensest hikaye okurları sizlere Babamla aramda geçen seks hikayemden bahsetmek istiyorum. Biz babamla resmen iki sevgili gibiyiz. Nasıl diyeyim yani ben babama annemden daha çok yakınım ve onun öz kızı değilim üvey kızıyım. Annem pazar günlşeride çalıştığı için benle babam pazar günleri tek oluruz. Çoğu zaman, Yine bir pazar babamla birlikte sabah kahvaltısı yapmak için mutfağa girdik. Ben evde olduğumuz için açık saçık giyinmekte bir sakınca görmüyordum. Bunun sonucu bana yimi desem kötümü desem bnilemedim kötüye maloldu .

Mutfaktew ben tezgahta bişeylerle uğraşırken babam arkadan bana sürterek yan tarafıma geçti. İlk başta bişey hissetmemiştim ikinci geçişinde penisi kakmışitı bunu hissettim yine sürttü ve bu sefer bir sertlik olduğunu farkettim. Dönüp babama baktım ve sabah sabah bu  ne ener ji baba dedim. Güldü ve erkek adamız kızım ne zaman ne olacağı belli olmuyor dedi. Bende Hadiya bütün erkekler böylemisiniz. hadi biraz anlatsana dedim. Demez oalydım erkekler anlatmaz kızım uygulamalı gösterir karşıdakide gayet iyi anlar  dedi. Ben anlamadığım için atladım hemen hadi sende uygulamalı göster dedim ben bunu dedikten sonra babam yanıma yaklaştı elini ammıma atıp okşamaya başladı diğer eliylede göğsümü okşuyordu göğüslerimin ucunu her sıkmasında benim içim gidiyordu. Çok iyiydi yaa.
Biraz daha ileri gitmesi için ona yaklaştım ve elimle elini tutup ammıma bastırdım. Çok hoştu o anlar beni kendimden alıyordu sona beni kucağına aldı ve odaya götürdü sulanmış ammımı biraz yaladıktan sonra penisini yavaşça köküne kadar sokup git gellere başladı o kadar büyüktüki nefesimi kesiyordu. Kendimi kaybediyordum çok iyiydi. Dahada hızlanmasını istiyordum. Çıkarttığım sesler beni ve babamı daha çok azdırıyordu. Dar ammıma 2-3 dakka gel git yaptıktan sonra çıkarıp göbeğime boşaldı ve anladınmı şimdi kızım dedi. BGende dudağımı ıssırarak bu uygulamayı ben yarın unuturum sen birdaha hatırlat dedim.
Babamla bu ilişkyi yaklaşık 2 haftadır her pazar tekrarlıyoruz. Onu seviyorum aban karım diyor çok güzel yaaa. Beni dinlediğniiz için teşekkür ederim diğer pazar yaşıycağımız fantezi seksimizide anlatıcam gibi görünüyor. Kendinize iyi bakın

Telefonda boşalmak ister misin? Hemen ara aşkım : 00353 515 737 08